- Szpital Pomnik Chrztu Polski - https://www.zoz.gniezno.pl -

Poradnie specjalistyczne

Posted By Andrzej Kujawski On 16 września 2015 @ 08:37 In | No Comments

1. Poradnia Chirurgii Ogólnej [1]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

2. Poradnia Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej [2]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

3. Poradnia Okulistyczna [3]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

4. Poradnia Endokrynologiczna [4]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

5. Poradnia Ginekologiczno – Położnicza [5]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

6. Poradnia Kardiologiczna [6]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno
          
7. Poradnia Onkologiczna [7]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

8. Poradnia Reumatologiczna [8]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

9. Poradnia Urologiczna [9]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno

10. Poradnia Diabetologiczna [10]
          ul. Świętego Jana 9, Gniezno


Article printed from Szpital Pomnik Chrztu Polski: https://www.zoz.gniezno.pl

URL to article: https://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne

URLs in this post:

[1] Poradnia Chirurgii Ogólnej: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-chirurgiczna

[2] Poradnia Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-ortopedyczna

[3] Poradnia Okulistyczna: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-okulistyczna

[4] Poradnia Endokrynologiczna: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-endokrynologiczna

[5] Poradnia Ginekologiczno – Położnicza: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-ginekologiczno-poloznicza

[6] Poradnia Kardiologiczna: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-kardiologiczna

[7] Poradnia Onkologiczna: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-onkologiczna

[8] Poradnia Reumatologiczna: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-reumatologiczna

[9] Poradnia Urologiczna: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-urologiczna

[10] Poradnia Diabetologiczna: http://www.zoz.gniezno.pl/struktura-organizacyjna/poradnie-specjalistyczne/poradnia-diabetologiczna

Copyright © 2013 ZOZ Gniezno. All rights reserved.